Oulu

Hietasaarentie 71, 90510 Oulu

Oulu päivystys: +35840 1587685

Kemi

Ajoksentie 748, 94900 Kemi

Kemi päivystys: +35840 0219255


Antti Vihavainen

Aluepäällikkö
Puh.: +358 408613412
antti.vihavainen@bblogistics.fi

 

Kaskinen

Kalasatamantie 30, 64260 Kaskinen
Henri Korpela

terminaalipäällikkö
Puh.: +358 449782507

henri.korpela@bblogistics.fi

HaminaKotka

Gerhardinväylä 8B, 49460 Hamina

Heikki Hemminki

Puh.: +358 401971698
heikki.hemminki@bblogistics.fi

Hamina päivystys
Mobile 0403557111

 

Pori

Kristiinankaupunki

Kim Lindström
Toimitusjohtaja
Puh.: +358 50 598 9657
kim.lindstrom@bblogistics.fi

Operoimme myös sisämaanterminaaleilla:

Sotkamo

 

Vuonos

Rauno Tamm
Puh.: +358 40 3623670
rauno.tamm@bblogistics.fi

BB Logistics Oy

Kalasatamantie 30
64260 Kaskinen
Finland
Puh.: +358 50 598 9657
Y-tunnus: 0856916-2

Verkkolaskuosoite:

FI52 1775 3000 0097 74
NDEAFIHH

 

Myynti ja markkinointi

Kim Lindström

Managing Director
Puh.: +358 50 598 9657
kim.lindstrom@bblogistics.fi

 

Antti Vihavainen

Area Manager
Puh.: +358 408613412
antti.vihavainen@bblogistics.fi

 

Marko Kääriäinen

Development Director
Puh: +358 505686029
marko.kaariainen@bblogistics.fi

Laatu ja turvallisuus

Rauno Tamm

HSEQ Manager
Puh.: +358 40 362 3670
rauno.tamm@bblogistics.fi

Talous & hallinto

Anu Mikola

Controller
Puh.: +358 50 326 4581
anu.mikola@bblogistics.fi

Anne-Mari Jokiranta

Financial Coordinator
Puh.: +50 363 7535
anne-mari.jokiranta@bblogistics.fi

Kehitys ja operatiiviset palvelut

Kim Lindström
Toimitusjohtaja
Puh.: +358 50 598 9657
kim.lindstrom@bblogistics.fi

 

Marko Kääriäinen

Kehitysjohtaja

Puh.: +358 505686029
marko.kaariainen@bblogistics.fi