Myynti

BB Logistics Oy

Toimitusjohtaja

Kim Lindström

Ota yhteyttä!

+358 505989657 kim.lindstrom@bblogistics.fi

Kemi

Ajoksentie 748, Kemi

Terminaali päivystys +358 40 0219255

Erika Sorvisto

Terminaalipäällikkö +358 406614882 erika.sorvisto@bblogistics.fi

Oulu

Hietasaarentie 71 Oulu

Terminaali päivystys +358 401587685

Antti vihavainen

Aluepäällikkö +358 408613412 antti.vihavainen@bblogistics.fi

Kaskinen

Kalasatamantie 30, Kaskinen

Terminaali päivystys +358 449782507

henri korpela

Terminaalipäällikkö +358 449782507 henri.korpela@bblogistics.fi

Kristiinankaupunki

Kristiinankaupunki

Karhusaari

Kim Lindström

+358 50 598 9657

Pori

Talous & hallinto

Anu Mikola Controller

Anu Mikola

+358 50 326 4581 anu.mikola@bblogistics.fi

Hamina

Gerhardinväylä 8B, Hamina

Terminaali päivystys +358 403557111

Heikki Hemminki

Terminaalipäällikkö +358 401971698 heikki.hemminki@bblogistics.fi

HSEQ

HSEQ, Kehitysjohtaja

Marko Kääriäinen

Ota yhteyttä!

+358 505686029 marko.kaariainen@bblogistics.fi

PROJEKTI

tuulimylly operointi, projektit

Vesa Aurala Projektipäällikkö

Vesa Aurala ja Olli Rantala

+358 401856070 vesa.aurala@bblogistics.fi +358 404847427 olli.rantala@bblogistics.fi

talousohjaus

talouaohjaus, kehitys ja investointi

Mikko Hietanen

Ota yhteyttä!

+358 401625515 mikko.hietanen@bblogistics.fi

markkinointi

visuaalinen markkinointi

Maija Vänttilä
maija.vanttila@bblogistics.fi

Löysitkö etsimäsi?

Ehkä voimme vielä auttaa sinua paremmin?

Täältä löydät lisää

tietoa meistä